Üyelik

Farmasi' de

Kazanç

Farmasi, kozmetik ve doğal içerikli ürünleriyle birçok alanda ticari ürün satışı gerçekleştirmektedir. Firmanın girişimcileri yaptıkları satışlar ve kendilerine bağladıkları üyelerle kârlarını arttırmayı hedeflemektedir. Böylece Farmasi kazanç sistemi içinde yükselmeleri mümkün olmaktadır. Peki, bu plan içinde yükselebilmek için yapılması gereken satış oranı nedir? Farmasi kazanç sistemi içinde hangi yüzdelik hangi rütbeye denk gelmektedir? Soruların cevapları detaylı olarak yanıtlanacaktır.

ÜCRETSİZ KAYIT OL

Farmasiye üyeliginiz  için en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecekdir.

Sizinle iletişime geçilecek 

TEŞEKKÜRLER

  • Instagram

Zeynep, Muhasebe

Az önce temsilcisi olduğum. Müdürüm ofise elinde testerlar ile gelip¸ denetip¸ koklatıp gönlümü kazandılar diyebilirim. Ürünlerin tamamı bitkisel olarak üretiliyor ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor !!!!!Ayrıca bir çok kozmetik markasına kendi fabrikalarında üretimler yaptıklarını söyleniyor ama etiket için o kadar pahalı markalar kullanmak yerine daha uygun fiyatla aynı ürün denenebilir diyorum

Nesrin, Kasiyer

yaklaşık üç aydır temsilcisi olduğum¸ katalog üzerinden satış yapan kozmetik firması. denemediğim bakım ürünü yok gibi¸ birçok renkli kozmetik ürününü de denedim. öncelikle rujları inanılmaz güzel¸ tüm serilerden birer tane denemişliğim var. göz altı bb kapatıcısı çok az kapatıcılık ve aydınlık veren güzel bir ürün. cc kremi ise karma ve yağlı ciltler için biçilmiş kaftan. garnier’ın karma ciltler için olan bb kremini kullanıyordum ama bunu daha çok sevdim.

Faziye, Ev Hanımı

çevremdeki satıcıların satmayı bırakması ve ürünlerinden memnun kalmam dolayısıyla sonunda kendim üye olduğum marka. öncelikle makyaj markalarında içeriğe bakıyorsanız deneyin derim. Ayrıca ev temizlik ürünleri cidden güzel. Eve deterjanları katalogtan almaya başladım. Ya o çamaşır suyu kokusu kimyasal kokuları beni acayip rahatsız ediyor bu sebeple farmasi ilaç gibi geldi. Kimyasal kokusu yok. Içeriği temiz. Fiyatları da uçuk değil ayrıca türk malı daha ne olsun.

Kevser, Ögrenci

Henüz başka bir ürününü kullanmadım fakat elime bir ojesi geçti. Hemen temsilci oldum. Örtücülüğünü¸ fırçasını ve en çok da çabucak kurumuş olmasını çok sevdim. Tek kat sürmeme rağmen kalıcı da. Başka renklerini de denemeyi ve ilerlemeyi düşünüyorum.

Kerime, Ev Hanımı

ürünlerini bir hayli beğenip üye oldum. 2 aydır da sipariş veriyorum. Arkadaşlarım ve ben sabun¸ şampuan¸ ruj ve bb kremlerini seviyoruz. öğrendiiğim 2 günlük parfüm kampanyasıyla dumura uğrettı beni. demek ki neymiş: siparişinizi ayın sonuna kadar bekletiniz efendim. belki bir fırsat çıkar da sizin de yüzünüz güler. yoksa ağlarsınız.

Farmasi' de temsilci olmak için

BİZE ULAŞIN

© 2021 farmasiyeuyeolhadi.com site telif hakkı.