Üyelik

Farmasi' de

Kazanç

Farmasi, kozmetik ve doğal içerikli ürünleriyle birçok alanda ticari ürün satışı gerçekleştirmektedir. Firmanın girişimcileri yaptıkları satışlar ve kendilerine bağladıkları üyelerle kârlarını arttırmayı hedeflemektedir. Böylece Farmasi kazanç sistemi içinde yükselmeleri mümkün olmaktadır. Peki, bu plan içinde yükselebilmek için yapılması gereken satış oranı nedir? Farmasi kazanç sistemi içinde hangi yüzdelik hangi rütbeye denk gelmektedir? Soruların cevapları detaylı olarak yanıtlanacaktır.

ÜCRETSİZ KAYIT OL

Farmasiye üyeliginiz  için en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecekdir.

Sizinle iletişime geçilecek 

TEŞEKKÜRLER

  • Instagram

Nil Su, Ögrenci

''Merhaba bende farmasinin üyesiyim. Üye olmadan önce saçlarım döküldüğü için sarımsak özlü şampuanı aldım. İnanılmaz derecede dökülmeyi durdurdu ve saç çıkardı. Ben normalde katalog ürünlerini hiç sevmem katalog uzatıldığında bakmazdım bile.''

Nilgün, Temsilci

Ben kullanıyorum ve temsilciyim çok memnunum hediyeleri ve kampanyali ürünleri teşvik ürünleri çok iyiii, makyaj malzemesinden temizlik ürünlerine kadar herşey var, özellikle temizlik ürünleri efsaneee

Seher Hn, Ev Hanımı

''Ben kullanıyorum çoğu ürününü, sitenin üyesi oldum.Güzel tavsiye ederim özellikle makyaj malzemeleri diğer firmalara kıyasla harika!

Ayla, Ögrenci

Bu tür işlerde ekip çok önemli onu bilir onu söylerim. Baskı olan yerler insanı sıkıyor. Destek olmak gerek. Benim bulunduğum ekipte yükseldiğinizde, yani çalıştığınızda üye ekleme desteği veriyorlar bu çok hoş mesela.

Melek, Ev Hanımı

Size tavsiyem bu siteye üye olun ürünlerini oradan alın herseyi çok uygun ve helal sertifikali hepsi ben çok memnunum

Farmasi' de temsilci olmak için

BİZE ULAŞIN

© 2021 Farmasiyeuyeolhadi.com site telif hakkı.