Daha fazlası

FARMASİ'ye NEDEN ÜYE OLMALIYIM!

1-Üyelik için hiçbir ödeme yapmıyorsunuz.
2-Sizi kimse her ay arayıp sipariş vermeye zorlayamaz
3-Siz ne zaman isterseniz o zaman sipariş verirsiniz
4-Farmasi ürünlerine %30 - %40 indirimli sahip olursunuz. İş amaçlı yaptığınızda da %30-%40 kârla satış yaparsınız
5-Firmamız çok bonkördür. Her ay size, yaptığınız alışverişe göre ek hediyeler, promosyonlu ürünler gönderir. Böylelikle kazancınızı katlamış olursunuz.
6-Ev hanımıysanız evinizi eşinizi Ya da çocuklarınızı ihmal etmeden evinizin konforunda sadece pc ya da telefon başında, istediğiniz saatte çalışabilirsiniz. Eğer çalışan biriyseniz sizi çok da fazla yormayarak ek gelir elde etmenizi sağlayacak bir işe daha sahip oldunuz demektir

7-Her ay yaptığınız satış kârından hariç ek prim kazanırsınız
8-Farmasi ürünleri bakanlık onaylı, helal sertifikalıdır. Hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Ürünler paraben parafin içermez!
9-Ürünlerin devamlılığı vardır. Nasıl ki şampuanımız, diş macunumuz, temizlik ürünlerimiz Ya da bize iyi gelen kremlerimiz bittiğinde tekrar satın alıyorsak, Farmasi ürününü deneyen müşteriniz de size dönüş yapıp aynı üründen tekrar isteyecektir.
10-Ekip kurduğunuzda kazancınız daha da katlanır. En önemlisi yeni insanlar tanır, yeni hayatlara dokunmuş olursunuz. Ekip çalışmasının verdiği o büyük keyfi tadar Ve işinizi daha da sevmeye başlarsınız. Liderlik yolunda adım adım ilerlersiniz.
O zaman siz de bu kazanç dan payımı almak  istiyor ve   "
Ben de varım diyorsanız '' buyurun ekibime..

FARMASİ' ye

ÜCRETSİZ ÜYE OL!

Sizinle iletişime geçilecek

TEŞEKKÜRLER

  • Instagram - Farmasi.ne

© 2021 farmasiyeuyeolhadi.com site telif hakkı.